Вартість послуг

Коли наречені починають підготовку до весілля, у них виникає два запитання «З чого розпочати?» і «Скільки це коштує?». Перш, ніж ознайомитися із цінами на послуги, які пропонує наша агенція, я раджу Вам відвідати нашу фото та відеогалерею, щоб зрозуміти, про який рівень послуг йде мова. А щоб бути впевненими в тому, що саме нам Ви готові довірити організацію весілля – прочитайте відгуки наречених, які вже втілили завдяки агенції Family свою мрію про неповторне весілля.

Family

Якщо у Вас не залишилося більше запитань окрім ціни – пропоную ознайомитися із орієнтовним бюджетом Вашого весілля:

1. Бенкетна зала. Ми працюємо з ресторанами, які відповідають вимогам наших наречених і, звичайно,  їх рівень сервісу, відношення до гостя, кухня, інтер’єр є візитною карткою. Вартість замовлення в таких закладах від 300 грн./1 людину. Питання з алкоголем вирішується в кожному закладі індивідуально.

2. Ведучий на весілля. Саме ТАК! Ведучий, а не Тамада. Ведучий не є клоуном, людиною-оркестром – це конферансьє, який оголошує про події, що відбуваються протягом весілля, надає слово для привітання та представляє номери шоу-програми. За бажанням наречених він проводить конкурси, які завчасно розробляє та вдало подає на весіллі. :) Відмінністю наших ведучих є їх особлива здатність працювати на імпровізації, але за спланованим сценарієм. Робота ведучого від агенції Family з 14 до 24 години буде коштувати від 1800 грн. Якщо Ви бажаєте на весіллі бачити ведучим когось із зірок шоу бізнесу — таке задоволення стартує від 3 000 у.о. (до гонорару також додаються транспортні витрати та побутовий райдер).

молодята

3. Музичний супровід.  Є 4 варіанти музичного супроводу на Ваш вибір, з огляду на тематику весілля, місце проведення та музичні вподобання. Також практикуємо поєднання двох варіантів, якщо є потреба.

  • Кавер-гурт – це естрадний колектив, який складається із 5-ти 6-ти людей, живий звук та виконання – репертуар може бути різноплановий. Перевага такого вибору – це звучання. Вартість роботи з 14 до 24 години буде коштувати від 6 000 грн. — додатково оплачується доставка.
  • Ді-джей на весілля. Така послуга є досить популярною серед молоді, тому за нашим спостереженням є актуальною для пар, вік яких не перевищує 25 років, і коли рішення приймають самі наречені, а не їх батьки. Вартість такого музичного супроводу в межах 2 000 – 3 000 грн. (в ціну включено роботу та 1 комплект апаратури). Якщо, до прикладу, сам бенкет проходить в ресторані, а танці на терасі – Вам знадобиться другий комплект апаратури для залу – оренда такого комплекту від 500 грн. Для Вас важливим має бути якість звуку, тому не варто орієнтуватися на нижчі ціни, адже якість теж буде нижчою.
  • Третім варіантом є так званий дует, або тріо, що забезпечує Вам живе виконання, але мелодії в основному виконуються під фонограму. Донедавна такі колективи були найпоширенішим варіантом, але з часом їх активно витісняють ді-джеї або кавер-гурти. Хоча агенція запропонує Вам на вибір декілька дуетів, які працюють на бажаному Вам рівні – лише найкраще! Стартова ціна за роботу – від 2 000 грн. (якщо наречені бажають запросити музичний супровід вранці на викуп нареченої вартість обумовлюється в індивідуальному порядку)
  •  Відомі гурти та естрадні зірки – звичайно, тут ціна автоматично переходить у вимір умовними одиницями і стартує від 5000 (до гонорару додаються транспортні витрати, технічний та побутовий райдери).

молодята

4. Фото та відеооператори на весілля.  Інколи, називаєш ціну за роботу фотографа і в очах наречених бачиш ???? Невже це стільки коштує? Так – вартість роботи фотографів, з якими ми працюємо стартує від 3 000 грн. (ціна включає 14 годинний робочий день та в межах 1000 оброблених фото). Фотокниги, слайд-шоу чи улюблений фото-ролик наречених за третім застіллям мають свою додаткову ціну, тому не рідко вартість повного набору добігає до 10 000, але ми завжди радо йдемо на знижки та цікаві акції для наших наречених і в подарунок, до прикладу, за такий пакет Ви отримуєте Love Story напередодні весілля.

Що стосується відеостудіїі, то тут ціна звичайно залежить від кількості камер – вже декілька років практично всі весілля організовані агенцією знімаються на 2 камери – щоб пересвідчитися в різниці Ви можете переглянути нашу відеогалерею  або домовитися про зустріч із нашим відеооператором, який продемонструє Вам зразки відзнятих відео на 1 камеру – вартість такої зйомки від 5 000, та на 2 камери – від 7 000 грн. Окрім 2 –х годинного відео Ви отримуєте варіант фільму на 40 хвилин, який найчастіше будете показувати друзям чи переглядати самі та 3- хвилинний ролик, в основу якого покладено найбільш романтичні, веселі та душевні митті Вашого весілля.

Агентство "Family"

5. Виїзна церемонія. О – моє улюблене запитання – «А скільки коштує у Вас виїзна церемонія?» Даю надзвичайно детальну відповідь на Ваше запитання, щоб мої наречені розуміли, що входить у поняття «вартість виїзної церемонії» і наскільки питання є загальним.

-          Написання сценарію церемонії  коштує 600 грн. – ми не повторюємося, кожна наша пара не схожа на іншу – ми не можемо міряти всіх під одне лекало. Кожна пара має свою історію кохання, яку церемонімейстер описує в ліричних, романтичних, інколи смішних чи поетичних рядках, єднаючи дві особистості в одне ціле – нашу Family:)

-          Проведення церемонії в місті Луцьку вартує 500 грн., на виїзді робота ведучого церемонії оцінюється в межах 700 грн. – під сценарій церемонії та, враховуючи побажання наречених, ми підбираємо декілька кандидатур ведучих на вибір – спільним у них є завжди статна постава, гарно поставлена дикція, вміння передати почуття та емоції і бажання розділити митті щастя у цей хвилюючий  і важливий для Вас момент.

-          Якщо на церемонії немає можливості застосувати основний музичний колектив, який працює на весіллі , ми запрошуємо додатково струнний квартет, скрипаля чи саксофоніста – такий музичний супровід на церемонії обійдеться  в межах 1 000 грн.

-          Оформлення церемонії. Якщо Ви проводите церемонію не на території ресторану, в якому буде  проходити бенкет – Вам потрібно замовляти оформлення на церемонію окремо від основного в залі та врахувати вартість оренди території, де буде проходити церемонія (хоча зараз є ресторани, які теж  беруть орендну плату за проведення церемонії на їх території). І так оформлення церемонії включає:

  • Арка для церемонії (ми працюємо лише з живими квітами, тому ціни вказуються орієнтовні – все залежить від ціни квітки, їх кількості та сезонності) – в межах 1500 грн.
  • Столик для розпису – 300 грн.
  • Стійки з квітами (декоративні дерева) від 200 грн./1 шт. — мінімум 4 композиції
  • Доріжка 300 грн./10 м
  • Оренда та оформлення лавок 25 грн./1 шт. (з розрахунку 3 людини на лавку)
  • Книга для розпису та декоративна ручка від 300 грн.

Тобто виїзна церемонія від агенції Family нашим нареченим коштує в середньому 3 000 грн. – це ціна за стиль, красу, та неповторні враження. Повірте, Ваші гості не будуть пам’ятати скільки було гарячих страв на весіллі, а от атмосфера, яка панувала на церемонії та в залі – буде обговорюватися і навіть цитуватися. Саме так – ми не раз помічали, що слова, прочитані на церемонії ведучим цитуються гостями в тостах та привітаннях. То ж хіба такі емоції мають ціну?

молодята

6. Поліграфія. Коли гості отримують запрошення, вони розуміють не лише куди і на яку годину їх запрошено, а й те, якого рівня буде весілля, його стиль, тематику та кольорову гамму. Тому запрошення на весілля є обличчям Вашого заходу. І відповідно, коштувати 3 грн. воно не може. Велику роль відіграє тираж запрошення, папір, друк та дизайн. Важливо, щоб наші наречені розуміли, що не лише матеріал коштує грошей, а й ідея, тому вартість запрошення стартує від 12 грн./1 шт. Якщо Ви хочете, щоб логотип Вашої нової сім’і був викладений на запрошенні камінцями Сваровскі, то така радість потягне від 80 грн. за одне запрошення.

Середня ціна запрошення на весілля 15-25 грн./1 шт. (проте пам’ятайте, що одне запрошення вручається на цілу сім’ю, а не кожному гостю окремо). Гостьові картки 5 грн./1 шт., нумерація столів та меню 15-25 грн./1 шт.,  стенд для  розсадки гостей (дизайн, друк та оренда конструкції в межах 300 грн., фото стенд (дизайн, друк та оренда конструкції в межах 700 грн. – все повинно бути витримано в одному стилі, одній кольоровій гаммі та відповідати рівню Вашого весілля.

Агенція Family

7. Оформлення та флористика. На сьогоднішній день більшість ресторанів пропонує своє оформлення залу і роль декораторів на весіллі стає менш актуальною. Але не варто забувати, що крім спідничок на столи та накидок на стільці (хоча накидки на мою думку це взагалі не потрібна трата грошей – стілець має бути «одягнений» в текстиль у стилі весілля), є ще багато речей, які потрібно прикрасити. І ресторан усе на себе взяти не може, та й вибору такого, як є у декораторів, ресторан не запропонує – їх основне завдання смачно нагодувати та гостинно прийняти, а оформлення — це справа не офіціантів, а дизайнерів.

Отож,  спочатку про оформлення текстилем без квітів:

-          Президія для наречених (стіл та 6 стільців) від 200 грн. – атрибути, які використовуємо для декору столу – вогники, свічки, декоративні дрібнички та квіти за додаткову оплату.

-          Стінка (арка) за нареченими – декор текстилем та різними атрибутами (логотипи наречених, квіткові композиції, вогники тощо – від 1000 грн.

-          Стільці для гостей та спіднички на столи гостей – з розрахунку на 1 людину по 10 -12 грн. за кожну позицію

-          Оформлення автомобілів – від 250 грн.

-          Арка та столик для зустрічі наречених від 400 та 250 грн. відповідно.

Ну і «Святая Святих» — Флористика. Скільки буде коштувати флористика я Вам не скажу:) Саме так, і не сприйміть як наглість з мого боку – це надзвичайно індивідуальний момент, який потребує чіткого розуміння того, що букет нареченої з ромашок може коштувати 150 грн., а з орхідей від 600 грн. Лише коли ми визначимось з домінуючою квіткою, детально обговоримо Ваші побажання стосовно оформлення виїзної церемонії, квіткових композицій на столи, фото-зони та присутності квітів у кожному атрибуті декору, тоді ми надамо Вам повну вартість флористики, яку Ви можете змінювати в сторону зменшення чи збільшення, але не далі, як за тиждень до весілля.

Агенція Family

8. Оренда автомобілів. Оренда автомобілів представницького класу за 1 годину коштує в середньому 200-300 грн./год. Як правило це автомобілі, які готуються на продаж, або є в приватному користуванні – вибір їх є невеликий і завжди є ризик того, що до дня весілля автомобіля може вже не бути. Така ж до речі історія з автомобілями, які планують взяти на весілля у знайомих. Краще замовляти автомобілі, які спеціалізовано здають в оренду – тоді завдаток є гарантією того, що автомобіль прибуде в день весілля. Лімузини – від 500 грн., ретро автомобілі – від 350 грн. в межах Луцька. Доставка за місто рахується по різному: або за кілометражем, або година відліку починається з того моменту, коли автомобіль виїхав із Луцька. Що стосується доставки автомобілів з інших міст до Луцька – та ж ситуація, лише врахуйте, що доставка ретро автомобілів чи кінних екіпажів здійснюється спеціальним транспортом, тому рахується виключно за кілометражем 3-5 грн./1 км. Транспорт для гостей обійдеться Вам 150-250 грн./1 год.

Агенція

9. Весільний торт. Величезний весільний торт – це мрія усіх наречених, а мрії повинні здійснюватися. Вага торту замовляється з розрахунку 100-150 грам на 1 людину, тому якщо у вас на весіллі буде невелика кількість гостей, але Ви все таки хочете їх здивувати – не варто стримувати бажання – і Ваше диво, втілене нашим кондитером буде коштувати від 1500 грн. за 10 -12 кг торту.

Агентство "Family"

10. Постановка весільного танцю. Частіше, ніж «Скільки коштує така послуга?», мені задають питання «Скільки потрібно часу для того, щоб поставити танець?». Хоча від моєї відповіді залежить і ціна, оскільки  уроки тарифікується за 1 академічну годину, але скільки потрібно часу на те, щоб навчитися танцювати доцільніше нам питати у Вас. Все досить індивідуально – чи займалися Ви танцями раніше, чи чуєте Ви мелодію чи відчуваєте ритм і чи взагалі у Вас є здатність рухатися під музику. Постановка весільного танцю залежить від майстерності хореографа та від Вашого бажання – Ви повинні віддатися танцю, демонструючи легкість та витонченість рухів. Сьогодні є дуже популярним танець зі зміною мелодії від повільної до швидкої, або ж до весільного танцю наречених залучать ще шоу-балет, який зробить танець більш насиченим та приховає деякі погрішності в «па» наречених. Одне заняття у  нашого хореографа коштує 120 грн., але будьте готові до виснаження із 100% віддачею.

Агентство "Family" Организация свадьбы

11. Піротехніка – салюти, палаючі серця, холодні фонтани тощо. По-перше, ми не працюємо з салютами, які придбані в супермаркеті і категорично не беремо на себе відповідальності за них. Ми працюємо лише з ліцензійною компанією, яка сама встановлює та запускає салюти та іншу піротехніку – звичайно, це дорожче, аніж «саморобний» салют, але, гадаю, різницю наслідків та ефекту Ви врахуєте. Скільки коштує салют? Перш, ніж отримати відповідь, Ви повинні розуміти, які цілі Ви переслідуєте при замовленні такої послуги, чи щоб гості сказали: «А, так салют був» чи Ви все таки хочете замовити салют для того, аби ефектно завершити найграндіозніше весілля як мінімум десятиліття? Я точно знаю, що друга відповідь – це відповідь наших наречених і стартує ціна за такий салют від 2500 грн. Ціна за палаючі серця, літери чи ініціали  формується за кожен знак чи літеру в межах 300 грн. Холодні фонтани – ціна за 1 шт. – 120 грн. – гарно використовувати під час розрізання торту, або першого танцю, хоча на перший танець є багато альтернатив – квіти, що розпускаються під мелодію 800.00 грн. , важкий дим 1200.00 грн.,  чи конфеті з пелюсток троянд — в мехах 600.00 грн..

Агентство "Family" Организация свадьбы

12. Весільна зачіска та макіяж. Перше, що Ви повинні пам’ятати, що від гарної роботи перукаря та візажиста залежить все весілля – дівчата мене зрозуміють. Уявляєте Ви дивитесь на себе в дзеркало і не подобаєтеся собі – НІ, Ви гарна, подруги і навіть мама каже: «Ти чого, дуже гарно!», а Вам не подобається і крапка! Так буває… Але не в день весілля і не з нашими майстрами. За красу Вам прийдеться віддати 350 грн. візажисту та 300 – 500 грн. перукарю, залежно від довжини волосся та складності зачіски. Ціна за пробний макіяж та зачіску обговорюється з майстром індивідуально.

Весільна зачіска та макіяж

13. Весільний розпорядник — координатор. Часто наречені звертаються в агенцію, коли в них весілля вже організоване, але розуміють, що в день весілля потрібний бездоганний контроль. Основне завдання координатора проконтролювати, щоб усе йшло згідно з графіком. Весільний розпорядник  скоординує роботу ресторану, ведучого, музикантів, подбає про оформлення залу та весільного кортежу, приїзд-від’їзд артистів, доставку весільного торту до ресторану та всіх необхідних речей для реєстрації, чи на вінчання, проведе розсадку гостей, проконтролює всю готовність ще до початку весілля, щоб наречені та їх батьки могли насолоджуватися спілкуванням з гостями. Оскільки, в більшості випадків, наслідки від самостійної організації нареченими весілля є важко поправні і часто доводиться все змінювати за тиждень до весілля, особливо, коли музиканти замовлені з одного міста, ведучий з іншого, а фото та відеооператор працюють на швидкість, а не на результат  — лише професійний розпорядник знайде вихід із ситуації та скерує всіх на досягнення однієї мети. Відповідно вартість за таку послугу  є об’єктивною і становить 150 у.о. за підготовку та роботу в день весілля з 8 до 24 год.

Агентство "Family"

14. Організація весілля від агенції Family. Почнемо з головного – при замовленні послуги «Організація весілля» Ви отримуєте не одного розпорядника, а як мінімум 2 і безкоштовно, також в подарунок отримуєте написання сценарію церемонії, а це в грошовому еквіваленті 600 грн. Вам не доведеться самостійно приймати рішення та шукати відповіді на запитання, до прикладу «Як спланувати весільний день, щоб гості нікого не чекали, а для наречених весільний день не був схожим на забіг чи естафету на витривалість?»:) Для Вас 24 години на добу на зв’язку є Ваш весільний організатор, який готує весілля з Вашого погляду, але з професійною практичністю та доцільністю. І гонорар за таку послугу становить 600 у.о. Щоб пара стала нашими нареченими, ми беремо передоплату у розмірі 10% тобто 60 у.о. – і по факту усю роботу виконуємо за цю суму, адже розрахунок проходить по закінченні весілля – отже, ми даємо Вам гарантію на 100% виконання своїх зобов’язань ще до весілля.

Агентство "Family"

Кожну послугу, що пропонує агенція Ви можете замовити вибірково. При цьому Ви отримуєте:

-           Гарантію того, що Ваші бажання будуть співпадати з можливостями тих людей, які надають дану послугу;

-          Ви не помилитеся з вибором і результат буде саме такий, як Ви чекали;

-          Ви не потрапите до рук дилетанта, адже ми працюємо лише з перевіреними людьми на практиці, результати роботи яких Ви можете бачити на нашому сайті;

-          Ціни, які будуть озвучені нами за роботу, до прикладу, ведучого чи фотографа є сталими без жодних комісій та додаткових доплат.

Агентство "Family"

Прочитати, як проходить підготовка до весілля з агенцією http://family.lutsk.ua/

Та  вже сьогодні Ви можете домовитись про безкоштовну консультацію з весільним організатором за номером телефону:+38 095 580 80 54

Схема прорахунку бюджету
Вашого весілля
Tweet
Розробка сайту — «Ідейл»
інформація про сайт

— Оформлення замовлення —