Музичний супровід, світлове та технічне забезпечення

СПИСОК НЕОБХІДНИХ ПІСЕНЬ
на ВЕСІЛЛЯ

Музичний супровід на весіллі – один із основних і важливих елементів свята, до вибору якого потрібно підійти з відповідальністю.

Враховуючи формат весілля і ваш музичний смак, агенція Family готова запропонувати на вибір декілька варіантів музичного супроводу:

  1. Естрадні інструментальні колективи або кавер-бенди. Як правило, вони складаються з 4-6 учасників. У репертуарі, в основному, світові хіти, хіти 80-90-х, джаз, трохи народної чи популярної сучасної музики. Виконання наживо, жіночий або чоловічий вокал.
  2. Дуети або тріо виконавців. Серед інструментів – синтезатор, можливе використання саксофону, скрипки чи гітари на вибір. Тут репертуар набагато ширший, адже, в основному, пісні звучать під фонограму.
  3. Діджей. Це стильний та технічно грамотний спеціаліст з колонкою та ноутбуком, який може грати для вас будь-яку музику цілий вечір.
  4. Зірки естради – як сольні виконавці, так і колективи.

 

Окрім музичного супроводу для ідеального весілля потрібен якісний звук, світлове оформлення, сценічні спецефекти та устаткування. І все це реально завдяки нашим партнерам, з якими ми співпрацюємо вже не один рік.

Музичні колективи як елементи шоу-програми

Вартість музичного супроводу

Якщо ви тільки починаєте підготовку до вашого весілля, багато корисної інформації про організацію весілля в нашому блозі

Домовитись про зустріч із весільним організатором

Україна: +38 050 02 22 142

Польща: +48 532 138 621

Email:

Skype: weddingeventplanner 

Забронювати дату!

Tweet
Зроблено в

— Оформлення замовлення —