Місце проведення весілля

Всі секрети
вибору ресторану.
Формула розрахунку страв та
спиртного на 1 людину.

Яким ви бачите своє весілля?

Незабутнім, романтичним, стильним, драйвовим, душевним…

Кожна пара наречених бачить його по-своєму, але ви не можете не погодитись, що ваші бажання повинні співпадати з можливостями закладу, в якому буде проходити весілля вашої мрії.

Саме тому, при організації весілля, велике значення ми надаємо вибору ресторану, кафе чи майданчика, враховуючи при цьому:

-          кількість гостей;

-          цінову політику закладу;

-          тематику весілля;

-          бажані кольори в оформленні весілля;

-          загальну атмосферу;

-          рівень закладу.

Для нас  надзвичайно важлива командна робота та співпраця з адміністрацією закладу.Саме тому ми рекомендуємо нашим нареченим ресторани чи  кейтеринг компанії високого рівня, цінністю роботи яких є якість та сервіс.

У чому ж заключається робота весільного організатора з рестораном?

По-перше, ми складаємо меню разом із нареченими.

Звичайно, шеф-повар ресторану порадить, чим краще пригостити гостей, але ми слідкуємо за кількістю замовлених страв та часом їх видачі.

Адже, від цього залежить робота весільного ведучого, різноманіття шоу-програми, кількість часу, проведеного гостями за столом та на танцювальному майданчику. По-друге, весільний організатор, заздалегідь обговорює з адміністрацією, усі тонкощі, що стосуються оформлення залу та території.

Є майданчики, за декор та використання яких виставляється окрема фіксована ціна, про що ми попереджаємо наших наречених, вказуючи цей пункт у бюджеті весілля.

По-третє, технічні та організаційні моменти весілля:

-          монтаж та демонтаж декорацій;

-          підключення апаратури та освітлення;

-          робота піротехнічної команди;

-          можливість представлення номерів шоу-програми у приміщенні;

-          графік роботи.

Враховуючи кількість гостей, організатор узгоджує з адміністратором закладу схему розміщення столів, зони для фуршетів, майданчику для проведення виїзної церемонії чи фото зони.

Останнім часом наречені все частіше виявляють бажання святкувати весілля під відкритим небом: на окремому майданчику чи на подвір’ї власного будинку, якщо це невелика вечірка.

Для таких пар із задоволенням підберемо красивий майданчик, з можливістю встановлення шатра, а наші партнери забезпечать кейтеринг та декорування об’єкту на найвищому рівні.

Якщо ви тільки починаєте підготовку до вашого весілля, багато корисної інформації про організацію весілля в нашому блозі

Домовитись про зустріч із весільним організатором

Україна: +38 050 02 22 142             

Польща: +48 532 138 621

Email:

Skype: weddingeventplanner 

Забронювати дату!

Tweet
Зроблено в

— Оформлення замовлення —