Весільний торт та Candy бар

Сучасне весілля – це красиве весілля, наповнене емоціями, живими квітами та солодкими шедеврами. І це вже беззаперечний факт.

До вибору дизайну весільного торту наречені підходять на рівні вибору весільної сукні. Адже це кульмінаційний момент весілля, який і гості, і наречені чекають із нетерпінням.

Весільний торт завжди повторює стиль весілля, доповнюючи його. А неординарна подача кулінарного шедевру сприймається вже на рівні незабутнього шоу.

Але головне, що наші кондитери успішно поєднують красиве оформлення весільного торту та його надзвичайно смачну начинку. Яка заздалегідь обговорюється з нареченими і навіть проводиться дегустація.

Адже кожен гість, побачивши красивий дивовижно при піднесений весільний торт, хоче покуштувати цей шедевр та навіть взяти шматочок додому. І ми цьому невимовно раді. 

Другим,вже невід'ємним, весільним  атрибутом  можна по праву назвати «Сandy-бар» (десерт бар).

Безліч солодощів і печива, красиво викладених на стильно задекорованому столику. 

Тут наповненню немає меж , проте, як правило, наречені вибирають:

- капкейки

- кейкпопси

- макаруни

- еклери

- мигдальне печиво

- шоколадні цукерки

Також, гарним та дуже смачним десертом на вашому весіллі, може бути фруктовий пиріг, ягідний або з фруктово-ягідним мусом, смаковите різнокольорове желе чи желейні тортики – пальчики оближеш.

Саме так виглядає солодке та неповторне весілля з Family 

Пропонуємо не відкладати на завтра та просто зараз домовитись про зустріч із кондитером.

Якщо ви тільки починаєте підготовку до вашого весілля, багато корисної інформації про організацію весілля в нашому блозі

Домовитись про зустріч із весільним організатором

Україна:     +38 050 02 22 142

Польща:    +48 532 138 621

Email:

Skype: weddingeventplanner 

Забронювати дату!

Tweet
Зроблено в

— Оформлення замовлення —