SDE ролик, вартістю 200$, в ПОДАРУНОК!

SDE ролик– далеко не нова послуга на весільному ринку України,  яка набула шаленої популярності. Проте,  не всі наречені розуміють для чого її замовляти, тай  не кожна відео студія пропонує таку послугу.

SDE - абревіатура англійського словосполучення Same day edit, що в перекладі означає «монтаж в той же день». Відео оператор знімає ранок нареченої і нареченого , їх зустріч , прогулянку, вінчання, пізніше розпис, привітання та емоції гостей . Одним словом - всі зворушливі красиві моменти , з яких складається весільний день.  Найвдаліші епізоди , красиві ракурси та романтичні миті вибудовують в сюжетну лінію , монтують і підбирають під них відповідну музику .

Перед розрізанням весільного торту настає відповідальний момент. Гості , затамувавши подих , дивляться весільний фільм. Цікаво те , що творчий процес на цьому не закінчується. Відеограф продовжує знімати захоплення, сміх і сльози щастя під час першого перегляду весільного відео!

«Як правило, весільний фільм наречені отримують через 3-6 місяців після весілля, а тут найголовніші, найемоційніші і такі несподівані моменти демонструють в день весілля. Так цікаво побачити себе зі сторони, і більшість гостей, які прийшли на банкет, та не були присутні  вранці, на прогулянці чи на церемонії, отримали можливість почати день спочатку разом з нами. Перегляд кліпу – це найемоційніший момент весілля, який не просто викликав фурор чи захоплення, він задів душу кожного» - враження від  SDE ролика щасливих наречених Ірини та Сергія.

При замовлені організації весілля в 2016 році, наречені отримають SDE ролик, вартістю 200$, в ПОДАРУНОК!


Домовтесь про зустріч із весільним організатором вже сьогодні і Ваша мрія стане реальністю:

Україна:    +38 050 02 22 142

Білорусія: +37 544 749 91 87

Польща:    +48 532 138 621

Email: 

Skype: familyagencylutsk 


Від тепер агенція Family дарує не лише щастя, а й незабутні емоції!Tweet
Зроблено в

— Оформлення замовлення —