Незалежно від національності, місця проживання та світогляду людей, які готуються до весілля, у них є одне спільне бажання – їх весілля має бути особливе.

Кожна наречена бажає насолоджуватись хвилинами щастя, а кожен наречений хоче бачити сяючі очі своєї коханої. У мріях все так гарно, легко та романтично…

Та як тільки справа доходить до моменту організації весілля, рожеві окуляри зникають  від нескінченних запитань, на які немає правильної відповіді. І результат такий як у всіх: гелеві кульки замість розкішної арки з живих квітів, різні моделі не найкращих авто у весільному кортежі замість шикарних автомобілів, тамада, яка вже усіх дістала своїм диктаторським  голосом, і музиканти, які втретє жахливо виконують одну і ту ж пісню…А в цей час батьки наречених керують офіціантами, перевіряють готовність артистів і заспокоюють наречену, яка плаче, поки наречений намагається «привести в почуття» новачка відео-оператора.

Я знаю, що Ви вже заплутались у мережі Інтернет у пошуках правильної відповіді на свої запитання, що Ви хочете організувати красиве весілля, але щоразу спілкування з людьми, які, по ідеї, повинні допомогти Вам в цьому, повертає з неба на землю. І у Вас опускаються руки…

Знайома картина?

Повірте, я знаю це не з чуток – це реальна картина вчорашнього дня. Тим більше, згідно статистики, 16 пар з 20-и незадоволені своїм весіллям.

І я їх розумію.

Сьогодні все зміниться!!!

Весілля 21-го століття виглядає кардинально по-іншому.

 

Неймовірно красива церемонія шлюбу під звуки камерного оркестру, навколо безліч квітів і посмішок близьких Вам людей, професійний ведучий з почуттям такту, Ваші улюблені пісні у виконанні естрадного колективу, цікава і насичена шоу-програма…І найголовніше, що не можна не помітити, Ваше свято буде організоване - уся команда буде працювати чітко, як швейцарський годинник. І повірте, це у Ваших силах…

Адже, я Вас цьому навчу 

Запрошую Вас

5 КВІТНЯ 2014 року

на унікальний по своєму інформаційному та емоційному наповненню

 

А зараз, давайте знайомитись.

Мене звати Ірина Корольчук.

 Я – весільний організатор і власниця однієї з найкращих весільних агенцій України. Наші наречені давним-давно забули про жах під назвою «підготовка до весілля», тому що в них є Я 

Організація весілля – це мистецтво, якому потрібно вчитися. Далеко не всі наречені готові довірити найбільш очікуваний день свого життя весільній агенції. Тим більше, професійні агенції можна з порахувати на пальцях. Але сьогодні не про це…

Всім добре відома приказка: «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам». У вас з’явилась  особлива нагода навчитись самостійно організувати власне ідеальне весілля. А я просто розкажу Вам як це зробити.

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ:

 1.    Організація весілля – жіночий та чоловічий погляди:

-  як знайти компроміс;

-  розподіл обов’язків;

-  толерантне вміння відмовити всім охочим порадити та допомогти.

 2.    З чого розпочинається підготовка до весілля?

Правильно, з бажання двох людей поєднати свої долі.

Добре, бажання є, гучна пропозиція руки і серця також мала місце бути. А далі куди бігти?

Нікуди бігти не потрібно!!! Перша помилка більшості майбутніх  наречених – бажання зробити все швидко, тут і зараз, при цьому марно витративши якомога більше грошей, нічого ще не зробивши.

Пам’ятайте, дезорієнтація через незнання – Ваш головний ворог!

Перше, що Ви повинні зробити – правильно спланувати підготовку до весілля. І саме цьому я навчатиму Вас.

 3.    Що таке сценарій весілля і сценарний день (графік весілля)

Це два різних поняття, функціональність яких теж різна. Повірте, Вам не знадобиться багато часу, щоб скласти графік весілля, але щоб самостійно зробити це правильно, знадобиться як мінімум роки три.

Я так розумію, у Вас немає стільки часу? 

 4.    Скільки коштує весілля? - Улюблене запитання наречених

Уявіть собі, приходите Ви в будівельну компанію, щоб замовити будівництво будинку «під ключ», і кажете:

«Доброго дня, мене звати, Ірина. Я хочу, щоб Ви побудували мені будинок. Скільки це буде коштувати?»

Лише Ви знаєте, яке весілля Ви хочете, скільки гостей бажаєте запросити, які квіти Вам подобаються найбільше, де Ви хочете проводити церемонію одруження, і т.д. І поки Ви самі не зорієнтуєтесь у власних бажаннях та можливостях, ніхто не зможе дати відповідь на Ваше улюблене запитання «скільки коштує весілля?» 

Ми навчимось правильно складати Весільний бюджет, який складається усього з п’яти пунктів – Ви будете здивовані, наскільки усе просто…

 5.    Вибір банкетної зали або майданчика

Знаю-знаю…У нашому місті їх усього 5, з них 3 хороших, з чого тут обирати? Це як у пісні «Не мы вибираем – нас выбирают…».

Це Ваш день, і усе має бути ідеальне, в тому числі, і місце проведення, обране із врахуванням кількості гостей, тематики весілля, домінуючого у оформленні кольору, і, що не менш важливо, атмосфери та рівня закладу.

Надто часто адміністратори ресторанів нагадують виховательку з дитячого садочку або буфетницю з фільму «Королева бензоколонки»…

Але, що цікаво  - їх перетворення відбувається  у день весілля, а не в день бронювання закладу.

Також я розкажу Вам, як правильно скласти меню для бенкету, який розрахунок прохолоджуючих та спиртних напоїв на одну особу, та відкрию усі «фішки», які так вдало від Вас приховують заклади.

Головне – не кількість, а якість, і вона повинна просто переслідувати Вас.

 Пам’ятайте, ми говоримо про сервіс 21-го століття і саме про Ваше весілля.

 6.   Команда молодости нашей 

З місцем проведення весілля усе зрозуміло. З часом реєстрації шлюбу визначились, місце заброньоване, Храм для Вінчання(якщо Ви плануєте це таїнство) також обрано.

Наступним, і мабуть основним, моментом організації буде підбір команди, яка зробить Ваше весілля незабутнім у хорошому значенні цього слова 

Зверніть увагу, я зробила акцент на слові КОМАНДА.

Як не помилитись у виборі:

  • весільного ведучого;
  • музичного колективу;
  • фото-відео студії;
  • компанії, яка займається оформленням та поліграфією;
  • флористичної компанії;
  • піротехнічної компанії.
  • Де шукати професійних артистів, транспорт чи класного кондитера.

До речі, весільний торт обов’язково повинен мати свою родзинку, непомітну на перший погляд, але без якої весільний торт – не весільний торт, а одна назва. Цікаво, що це? Я Вам розкажу.

! ВАЖЛИВО. При підготовці до весілля не варто забувати про те, що потрібно провести репетицію заходу, на якій ви і познайомите тих людей, які раніше не працювали разом. Інакше на весіллі вони будуть кожен за себе, а це далеко не на Вашу користь.

 7.    Виїзна церемонія.

Сучасні наречені відмовляються від стандартної та конвеєрної церемонії в відділі ДРАЦСу і дедалі частіше запрошують церемоніймейстера провести це дійство на красивій галявині, алеї парку, на території  старовинної садиби або ресторану, де буде проходити бенкет.

У Вашій уяві все гарно і зворушливо: світить сонце, звучить прекрасна мелодія, наречений, хвилюючись, чекає свою кохану біля арки і бачить, як тато, узявши улюблену доньку за руку, веде її до щасливого майбутнього  Саме так усе і повинно бути.

Але, на жаль, як тільки справа доходить до організації подібного заходу, все закінчується безліччю незрозумілих «не можна», «так не буде», «там немає електрики – неможливо підключити мікрофон», «а якщо дощ?» і так далі.

Забудьте, не слухайте нікого! Крім мене, звичайно 

Мрії повинні здійснюватись, і це у Ваших силах.

Так, дійсно, при організації весільної церемонії є безліч питань, знайти відповідь на які здається складно. Ви не знаєте, як все зробити красиво і без проблем – ми ж з дитинства звикли чути, що «це погана ідея, ти цього не зробиш».

Повірте, слова, сказані церемоніймейстером на наших церемоніях, цитуються гостями у привітаннях, мелодія, під яку ви будете летіти до свого щастя, ще надовго залишиться у Ваших спогадах, а обличчя батьків будуть сяяти від щастя і захвату від того, що Ви все-таки змогли втілити мрію в реальність.

 8.    Якщо Ви будете слухати мене уважно, послуги цієї компанії Вам точно не знадобляться. Але якщо ми говоримо про неймовірне весілля 21-го століття, я не можу не розказати всю правду про роботу весільних агенцій: кому вони все-таки потрібні, яку роботу виконує весільний організатор, а що залишається обов’язком самих наречених.

Я навчу Вас, як правильно вибрати свою весільну агенцію, що вимагати від свого організатора, які плюси та мінуси при роботі з агенцією.

Буду говорити лише правду – Ви маєте право знати, що Вас чекає наприкінці весілля.

А це, повірте, найцікавіший і, у більшості випадків, найгарніший момент.

 9.    Одне можу сказати точно – незалежно від того, чи Ви будете самостійно готуватись до весілля, чи Вам все ж таки вдасться знайти весільну агенцію, яка відповідає своїй назві і робить те, що обіцяє, та без цієї людини Вам не обійтись.

Не так давно на весільному ринку України з’явилась нова професія, без якої зараз не обходиться жодне цивілізоване весілля – людина-чарівник. І це дійсно так.

Я говорю про весільного розпорядника. Це професія, якої не вчать ні в університеті, ні у середній школі. Цій професії навчає лише досвід і я 

Хто такий весільний розпорядник, які його функції та завдання? Іноді мені здається, що потрібно народитись з умінням бути всюди одночасно . Але насправді у цьому питанні я реаліст. І точно знаю, що знайти себе неможливо - себе можна тільки створити!

Знайти професійного весільного розпорядника – як знайти другу половинку. Але ж Вам це вдалося . У житті немає нічого  неможливого. Не потрібно боятись вчитись.

Тим більше, наш маленький секрет залишиться у таємниці.

Тай хто знає, можливо після того, як Ви самостійно організуєте власне весілля, перед Вами відкриється новий світ – світ Весільного бізнесу. І Ви прийдете в нього вже професіоналом. А хто не мріяв жити життям, в якому кожен день – це радість, сльози щастя та лише позитивні емоції.

10.    Також в програму курсу входять теми, на які не завжди наречені акцентують увагу, але обізнаність в яких дуже потрібна в день весілля:

-  ми навчимося як правильно зав’язувати краватку,

-  разом оберемо стиль і колір вбрання для свідків,

-  я відкрию усі таємниці вибору весільної сукні,

-  обговоримо весільні новинки та розглянемо усі «за» і «проти» американської весільної культури на українському весіллі: Wish-list, Candy-Bar, SDE ролик, книга побажань, доцільність кидання букету та підв’язки,

-  отримаєте чітку та обґрунтовану інформацію про традиційно – обрядову сторону підготовки та проведення весілля,

-  також дізнаєтесь про усі весільні тенденції на 2014 -2015 рр. (мода, стиль, зачіска, макіяж)

Кого не буде допущено до «Семінару для наречених»:

1.    Людей, які вже все знають, і вчитись їм не потрібно.

2.    Пари, які готові відбути своє весілля і на подаровані гроші купити телевізор, щоб дивитись як красиво все у інших 

3.    Батьків майбутніх наречених, які влаштовують своїм дітям весілля лише заради того, щоб потім розповідати родичам і знайомим, як вони намучились, набігались, витратили усі гроші і нічого не бачили (до речі, у більшості випадків так і виходить).

4.    Наречених, які вирішили помститись своїм батькам та друзям за їх нелюбов, зваливши на їх плечі усю організацію та контроль у день весілля.

5.    Неадекватних людей, які перетворили весільний бізнес у процес «тупо заробляти гроші».

Кого я хочу бачити на своїх уроках:

1.    Наречених, які дійсно хочуть, щоб їх весілля було ідеальним.

2.    Майбутніх наречених, які розуміють, що весілля – це красиве свято, а не обов’язок нагодувати 200 майже незнайомих їм людей.

3.    Сформованих особистостей, які не бояться вчитись та готові слухати та використовувати почуте собі на користь.

4.    Батьків та близьких друзів наречених, які хочуть допомогти організувати весілля та бути на ньому повноцінним гостем.

5.    Людей, яким близьке поняття «красиве весілля» зі сторони його організації – будемо вчитись разом 

Враховуючи те, що на ринку існує далеко не одна «Школа для наречених» у Вас може виникнути питання, чому Вам потрібно іти саме до мене:

  •  По-перше, все, що я буду розповідати Вам на уроці – не мої домисли і не текст, узятий з чужої книжки. Це особистий досвід.

Я практик з майже 15-річним досвідом організації весіль.

І повірте, було все: і подруги, які за «нелюбов» до мене звалили на мої тендітні плечі організацію їх весілля(за що я їм зараз неймовірно вдячна ), і просто знайомі знайомих, які просили мене «допомогти» за ВЕЛИКЕ дякую і, нарешті, професійний досвід – моя власна найкраща весільна агенція, де я вже не експериментую, а втілюю.

  •  По-друге, для мене не існує запитань, що стосуються організації весілля, на які у мене немає правильної відповіді.

У моєму розумінні, правильна відповідь – це рішення, яке будь-яке ваше побажання задовольнить з професійним, і, головне, раціональним підходом – свої гроші Ви і без мене зумієте витратити.

  • І найголовніше. Кожне весілля моїх учнів або наречених я сприймаю і організовую як своє. Для інших людей це просто ще один хороший день їх життя, а для Вас – це Ваше весілля, яке повинне бути ідеальним, на якому не може бути дрібниць.

І я проживу його з Вами.

А доказами цього є відгуки моїх учнів, які вже організували власне неповторне весілля та готові поділитися з Вами своїми враженнями.

«Після навчання у мене залишилися тільки позитивні враження! Я йшла додому і знала, що тепер ніякі весільні клопоти мені не страшні. В вересні 2013 року я вийшла заміж . Батьки і гості були в захваті, а я щаслива і пишаюся тим, що це все зробила я!»   Оля та Денис 15.09.2013р.

Ірина - справжня чарівниця! Поділилася своїми секретами, розповіла, як самостійно організувати весілля без зайвих витрат, проблем і нервів. Час проведений в компанії інших наречених та Ірини пролетів  непомітно і дуже приємно, як і моє весілля, яке я організувала сама! Дякую!  Наталя та Вадим 01.09.2013р.

Від усього серця дякую Вам за все, що Ви розповіли на «Семінарі для наречених»! Якщо раніше я боялася підготовки до весілля, то тепер знаю, що страх – це незнання! Підготовка до весілля стала швидше захоплюючою грою, яка ще більше зблизила мене з моїм чоловіком, адже ми усе робили разом. Іванка та Назар 03.08.2013р.

Чесно кажучи, я була дуже скептично налаштована, коли йшла на урок в школу. Якось насилу вірилося, що хто-небудь захоче ділитися зі мною секретами організації весілля. Але після дня, проведеного в теплій і цікавій компанії, я зрозуміла, що зробила правильний вибір. Після навчання я змогла підготуватися до свого весілля, самостійно організувати все і всіх без зайвих турбот і переживань. Спасибі Вам, Ірино!  Людмила та Юрій 10.08.2013р.

«Семінар для наречених» - відмінна програма для тих, хто, як і я, хоче найкраще весілля своїми руками. Озираючись назад, згадуючи підготовку до весілля, я подумки дякую Ірині за всі потрібні і важливі поради та уроки. Лише під час активної підготовки, я зрозуміла наскільки кожне її слово стало у пригоді – в мене таке було враження, що вона наперед знала, що і хто мене буде питати, що мені казати, а мені залишалось лише впевнено приймати рішення, адже я була успішною ученицею. Велике – велике ДЯКУЮ!  Вікторія та Сергій 14.07.2013р.

Приємно було в кінці весілля чути слова подяки гостей за неймовірне гарне свято. А що було дивним, підійшов до мене мій тато і сказав: «Я й подумати не міг, що в тобі є такий творчий потенціал. Я тобою пишаюсь». Я неймовірно вдячна Ірі та агенції Family, що вони зуміли відкрити в мені нові можливості – я відчула себе чарівницею і наше весілля стало прикладом для наших друзів, які тепер питають поради у мене. Олена та Володимир 27.07.2013р.

Ще досі є люди, яких  дивує ціна за навчання, і вважають її високою.

Давайте думати логічно та раціонально. Якщо цю роботу виконуватиме весільна агенція, її комісія складатиме порядку 1000 у.о. Якщо ж завдяки моїй програмі навчання Ви зекономите хоча б 50у.о. по кожному пункту, у Вас на руках залишиться мінімум 1500 у.о.. Але це, повірте, як мінімум. 

При цьому Ви:

1)    Точно знаєте, як виглядатиме Ваше весілля, і маєте гарантію того, що неприємні сюрпризи Вас не очікують.

2)    Контролюєте ситуацію та являєтесь її господарем.

3)    Точно знаєте, скільки коштують послуги на ринку, і не купите їх втридорога у афериста, так як зможете відрізнити професіонала від дилетанта.

4)    Напередодні весілля спокійні та впевнені у команді, яка дійсно подарує Вам ідеальне весілля.

5)    На екрані свого ж телевізору будете дивитись, як казково все було не у інших, а у Вас.

Учні системи «VIP DAY» отримують від мене та наших партнерів  МЕГА - БОНУСИ – ми дуже любимо дарувати подарунки, особливо, коли вони так необхідні тому, хто їх отримує 

Та з порожніми руками від нас ніхто не піде. Окрім безцінної інформації, кожен з Вас отримає:

1.    Інструкцію по самостійній організації весілля

2.    Посібник для наречених

3.    Весільний планувальник

4.    Гарантовану знижку на одну із послуг весільної агенції «Family» або компаній партнерів

5.    Презентаційний диск

ЗАПИСАТИСЬ на навчання Пакет «DAY» 

ЗАПИСАТИСЬ на навчання Пакет «VIP DAY»

УВАГА! У нас немає представництв у інших містах, так як ми солідарні з Вами – ніхто не зробить нашу роботу краще, ніж ми самі 

Гарантією того, що Ви записані на навчання являється 50% передоплата.

Я запрошую Вас в світ краси та невичерпної насолоди від процесу підготовки весілля Вашої мрії.

Безпрецедентна АКЦІЯ:

Запишіться на  «Семінар для наречених» до 25 березня 2014  року, та отримайте пакет

«VIP DAY» за ціною пакету «DAY»   20$ ЕКОНОМІЇ

Забронюйте, попередньо, місце на семінарі вже сьогодні

+38 (095) 580 80 54

Стань нашим другом – ВКонтакте, Одноклассники, Facebook

Зроблено в

— Оформлення замовлення —