Вартість послуг

Коли наречені починають підготовку до весілля, у них виникає два запитання «З чого розпочати?» і «Скільки це коштує?». Перш, ніж ознайомитися із цінами на послуги, які пропонує наша агенція, я раджу Вам відвідати нашу фото та відеогалерею, щоб зрозуміти, про який рівень послуг йде мова. А щоб бути впевненими в тому, що саме нам Ви готові довірити організацію весілля – прочитайте відгуки наречених, які вже втілили завдяки агенції Family свою мрію про неповторне весілля.

Family

[***choice_guiding_form***]

Якщо у Вас не залишилося більше запитань окрім ціни – пропоную ознайомитися із орієнтовним бюджетом Вашого весілля:

Організація весілля від агенції Family Як проходить організація весілля з агенцією Family, які обов’язки весільного організатора та координатора, і чим відрізняються обов’язки цих людей, Ви можете прочитати на сторінці Організація весілля.

В 21 столітті, люди навчилися економити власний час та довіряти організацію весілля професійним організаторам. І це не може не тішити.

Зважаючи на наш досвід, кількість організованих весіль та гарантію бездоганного результату, нами було прийняте рішення відмовитися від надання вибіркових послуг.

Більше того, з 2015 року Агенція Family, пропонує нову послугу для наречених «Організація весілля в Європі», з червня відкрито представництво агенції в столиці Польщі.

Проте, ми і надалі організовуємо весілля на території України і вартість наших послуг становить 10% від кошторису Вашого весілля.

1. Банкетна залаМи працюємо з ресторанами, які відповідають вимогам наших наречених і, звичайно,  їх рівень сервісу, відношення до гостей, меню, інтер’єр є їх візитною карткою. Вартість замовлення в таких закладах починається від 500 грн./1 людину. Питання з алкоголем вирішується в кожному закладі індивідуально.

Банкетна зала

2. Ведучий на весілля.  Ведучий на весілля це - конферансьє, який оголошує про події, які відбуваються протягом весілля, надає слово для привітання та представляє номери шоу-програми. Відмінністю наших ведучих є їх особлива здатність працювати на імпровізації, але за попередньо узгодженим сценарієм. Вартість роботи ведучого від агенції Family буде коштувати від 4000 грн. Якщо Ви бажаєте на весілля запросити медійного ведучого, або зірку шоу бізнесу – вартість такого проведення починається від 3 000 у.о., до гонорару також додаються транспортні витрати, технічний та побутовий райдери.

Ведучий

3. Музичний супровід. Ми пропонуємо 3 варіанти музичного супроводу на Ваш вибір, з огляду на тематику весілля, місце проведення та музичні вподобання. Також практикуємо поєднання двох варіантів, якщо є потреба.

  • гурт – це естрадний колектив, який складається із 5-ти 6-ти учасників, живий звук та виконання – репертуар різноплановий, який попередньо погоджується. Перевага такого вибору – це звучання. Вартість виступу такого колективу протягом весілля починається від 20 000 грн. 
  • Ді-джей на весілля. Така послуга є досить популярною серед молоді, тому за нашим спостереженням є актуальною для пар, вік яких не перевищує 25 років, і коли рішення приймають самі наречені, а не їх батьки. Вартість такого музичного супроводу від 3 000 грн., в ціну включено роботу ді-джея та технічне забезпечення. Для Вас важливим має бути якість звуку, тому не варто орієнтуватися на нижчі ціни, адже якість теж буде нижчою.
  • Відомі гурти та зірки естради – звичайно, тут ціна автоматично вимірюється умовними одиницями і стартує від 6 000$ , до гонорару додаються транспортні витрати, технічний та побутовий райдери.

music

4. Фото та відеопослуги на весілля.  Інколи, називаєш ціну за роботу фотографа і в очах наречених бачиш ???? Невже це стільки коштує? Так – вартість роботи фотографів, з якими ми працюємо стартує від 500$, ціна включає 14 годинний робочий день та в межах 500 оброблених фото. Фотокниги, слайд-шоу чи улюблений фото-ролик наречених мають свою додаткову ціну.

Що стосується вартості весільної відео зйомки, то звичайно все залежить від кількості камер – вже декілька років всі весілля організовані агенцією знімаються щонайменше на 2 камери – щоб пересвідчитися в різниці Ви можете переглянути нашу відеогалерею  або домовитися про зустріч із нашим відео оператором, який продемонструє Вам зразки відео відзнятих на 1 камеру – вартість такої зйомки від 500$, та на 2 камери – від 800$. Як результат, Ви отримуєте неймовірний фільм про день Вашого одруження на 40 хвилин, який найчастіше будете показувати друзям чи переглядати самі та 3- хвилинний ролик, в основу якого покладено найбільш романтичні, веселі та душевні митті Вашого весілля.

Агентство "Family"

5. Виїзна церемонія. Ми не повторюємося, кожна наша пара не схожа на іншу і має свою історію кохання, яку церемонімейстер описує в ліричних, романтичних, інколи смішних рядках, єднаючи двох людей в одне ціле – нашу Family :)

Написання сценарію та проведення церемонії коштує 2500 грн. Згідно сценарію церемонії та, враховуючи побажання наречених, ми підбираємо декілька кандидатур ведучих на вибір – спільним у них є завжди статна постава, гарно поставлена дикція, вміння передати почуття та емоції і бажання розділити митті щастя у цей хвилюючий  і важливий для Вас момент.

Якщо на церемонії немає можливості застосувати основний музичний колектив, який працює на весіллі , ми запрошуємо додатково струнний квартет, скрипаля чи саксофоніста – такий музичний супровід на церемонії коштує  в межах 2000 грн. + технічне забезпечення в межах 700 грн.

Тобто виїзна церемонія від агенції Family нашим нареченим коштує в середньому 5 000 грн. – це ціна за стиль, красу, та неповторні враження. Повірте, Ваші гості не будуть пам’ятати скільки було гарячих страв на весіллі, а от атмосфера, яка панувала на церемонії та в залі – буде обговорюватися і навіть будуть цитуватися рядки сказані церемонімейстером. Саме так – ми не раз помічали, що слова, прочитані на церемонії ведучим цитуються гостями в тостах та привітаннях. То ж хіба такі емоції мають ціну?

Виїзна церемонія

6. Поліграфія. Коли гості отримують запрошення, вони розуміють не лише куди і на яку годину їх запрошено, а й те, якого рівня буде весілля, його стиль, тематику та кольорову гамму. Тому запрошення на весілля є обличчям Вашого заходу. І відповідно, коштувати 3 грн. воно не може. Велику роль відіграє тираж запрошення, папір, друк та дизайн. Важливо, щоб наші наречені розуміли, що не лише матеріал коштує грошей, але і його розробка, тому вартість запрошення стартує від 50 грн./1 шт. Середня ціна запрошення на весілля 80 грн./1 шт., проте пам’ятайте, що одне запрошення вручається на цілу сім’ю, а не кожному гостю окремо. Гостьові картки – від 20 грн./1 шт., нумерація столів та меню від 100 грн./1 шт.,  стенд для розсадки гостей - дизайн, друк та оренда конструкції в межах 500 грн., фото стенд - дизайн, друк та оренда конструкції - від 1000 грн. – все повинно бути витримано в одному стилі, одній кольоровій гаммі та відповідати рівню Вашого весілля.

Агенція Family

7. Оформлення та флористика. На сьогоднішній день більшість ресторанів пропонує своє оформлення залу і роль декораторів на весіллі стає менш актуальною. Але не варто забувати,що основне завдання ресторану смачно нагодувати та гостинно прийняти, а оформлення - це справа не офіціантів, а дизайнерів.

Отож,  спочатку про оформлення текстилем без квітів:

  • Президія для наречених (стіл та 6 стільців) від 800 грн. – атрибути, які використовуємо для декору столу – свічки, декоративні дрібнички та квіти за додаткову оплату.
  • Стінка (арка) за нареченими – декор текстилем та різними атрибутами (логотипи наречених, квіткові композиції  – від 2000 грн.
  • Стільці для гостей та текстиль на столи гостей – з розрахунку на 1 людину по 30 грн. за кожну позицію.
  • Оформлення автомобілів – від 500 грн.
  • Арка та столик для церемонії або ж зустрічі наречених від 1000 та 500 грн. відповідно. Ну і «Свята Святих» - Флористика. Скільки буде коштувати флористика я не можу сказати Вам однозначно. Це надзвичайно індивідуальний момент, який потребує чіткого розуміння того, що букет нареченої з ромашок може коштувати 400 грн., а з орхідей від 1000 грн. Лише коли ми визначимось з основною квіткою, детально обговоримо Ваші побажання стосовно оформлення виїзної церемонії, квіткових композицій на столи, фото-зони, та інших об’єктів, тоді готується орієнтовний бюджет декору та флористики, який Ви можете змінювати в сторону зменшення чи збільшення, але не далі, як за тиждень до весілля. Однозначно можу сказати, що вартість оформлення весіль, організованих агенцією Family починається від 2000$, звичайно, досконалість немає меж.

Оформлення та флористика.

8. Оренда автомобілів. Оренда автомобілів представницького класу за 1 годину коштує від 600 грн./год., лімузини – від 1000 грн., ретро автомобілі – від 500 грн. в межах міста. Доставка за місто рахується по різному: або за кілометражем, або година відліку починається з того моменту, коли автомобіль виїхав із міста розташування. Що стосується доставки автомобілів з інших міст – та ж ситуація, лише врахуйте, що доставка ретро автомобілів чи кінних екіпажів здійснюється спеціальним транспортом, тому рахується виключно за кілометражем 3-5 грн./1 км. Транспорт для гостей коштує  250 - 400грн./1 год.

Оренда автомобілів

9. Весільний торт та Candy bar. Величезний весільний торт – це мрія усіх наречених, а мрії повинні здійснюватися. Вага торту замовляється з розрахунку 100-150 грам на 1 людину, тому якщо у вас на весіллі буде невелика кількість гостей, але Ви все таки хочете їх здивувати – не варто стримувати бажання. Вартість смачного ніжного та бездоганно виконаного весільного торту нашим кондитером буде коштувати від 2500 грн./10 кг. Вартість Candy bar залежить від кількості тістечок, напевнення, сезонності в розрахунку на кожного гостя.

Агентство "Family"

10. Постановка весільного танцю. Частіше, ніж «Скільки коштує така послуга?», мені задають питання «Скільки потрібно часу для того, щоб поставити танець?». Хоча від моєї відповіді залежить і ціна, оскільки  уроки тарифікується за 1 академічну годину, але скільки потрібно часу на те, щоб навчитися танцювати доцільніше нам питати у Вас. Все досить індивідуально – чи займалися Ви танцями раніше, чи чуєте Ви мелодію чи відчуваєте ритм і чи взагалі у Вас є здатність рухатися під музику. Постановка весільного танцю залежить від майстерності хореографа та від Вашого бажання – Ви повинні віддатися танцю, демонструючи легкість та витонченість рухів. Сьогодні є дуже популярним танець зі зміною мелодії від повільної до швидкої, або ж до весільного танцю наречених залучать ще шоу-балет, який зробить танець більш насиченим та приховає деякі погрішності в «па» наречених. Одне заняття у  нашого хореографа коштує 180 грн., але будьте готові до виснаження із 100% віддачею.

Агентство "Family" Организация свадьбы

11. Піротехніка – салюти, палаючі серця, холодні фонтани тощо. По-перше, ми не працюємо з салютними установками, які придбані в супермаркеті і категорично не беремо на себе відповідальності за них. Ми працюємо лише з ліцензійною компанією, яка сама встановлює та запускає салюти та іншу піротехніку. Скільки коштує салют? Перш, ніж отримати відповідь, Ви повинні розуміти, які цілі Ви переслідуєте при замовленні такої послуги, чи щоб гості сказали: «А, так салют був» чи Ви все таки хочете замовити салют для того, аби ефектно завершити найграндіозніше весілля як мінімум десятиліття? Вартість салюту, який справить враження на найвибагливішого гостя, починається від 8000 грн. Ціна за палаючі серця, літери чи ініціали  формується за кожен знак чи літеру, відповідно по 600 грн. за одиницю.  Холодні фонтани коштують 180 грн./шт. – їх пропонуємо використовувати під час розрізання весільного торту, або першого танцю.

Агентство "Family" Организация свадьбы

Головне пам’ятайте, що в день весілля не ціна має значення, а цінність того, що ви отримуєте.

Прочитати, як проходить підготовка до весілля з агенцією Family.

Та краще, домовтеся про першу зустріч з організатором

+38 050 02 22 142, +48 532 138 621

Email: event@family.lutsk.ua

skype: familyagencylutsk   

і вже сьогодні Ваша мрія про неповторне весілля стане реальністю.

Зроблено в

— Оформлення замовлення —