Обов'язки головних учасників весілля

20 Серпня 2010
Обов'язки головних учасників весілля

 

Ніхто не сперечається, що головні учасники весілля — це молоді. Але, щоб цей святковий день запам’ятався їм на все життя не тільки гарячковими пошуками нарядів, ресторану, розсилкою запрошень та вирішенням інших проблем, клопоти з підготовки та проведення весілля краще розділити на кілька людей. Спробуємо розібратися, хто і чим повинен займатися до і під час весілля, щоб все пройшло без сучка і задирки.

Обов'язки свсідків

Основні обов’язки нареченої:

1. Вибрати весільне плаття. 2. Подбати про себе кохану, пам’ятаючи, що хороша наречена — здорова наречена. 3. Не забувати про нареченого (чоловіки завжди важче переносять будь-який стрес), виявляючи до нього належну увагу і нагадуючи про свої почуття.

Весілля — урочиста подія, що вимагає скрупульозної підготовки всіх моментів, починаючи від вибору сукні для нареченої і закінчуючи весільним подорожжю. Але запорукою вдалої весілля, повинна бути радісна винуватиця свята. А що може надати дівчині впевненість в собі і в своїй привабливості?

Звичайно ж, те, як вона виглядає, а також незмінні весільні атрибути, що роблять кожну наречену божественно красивою, — плаття, ідеальна зачіска і макіяж. До останнього пункту потрібно поставитися особливо серйозно і починати «наводити красу» ще на передодні весілля.

Декілька порад майбутнім нареченим:

  1. Не перестарайтеся з солярієм.
  2. Зробіть манікюр і педикюр заздалегідь, не забувши, що колір лаку повинен гармоніювати з сукнею.
  3. Не міняйте кардинально колір волосся і звичний тип стрижки. Краще всього залишити довге волосся, за допомогою яких хороший майстер зробить не просто шикарну зачіску, а справжній витвір мистецтв, не використовуючи при цьому якихось допоміжних засобів. Можна перестрахуватися і зробити пробну зачіску і макіяж, щоб те, що ви побачите в дзеркалі в день весілля, не стало неприємним сюрпризом.
  4. Підготуйте обличчя до макіяжу завчасно (пілінг, механічна очистка).

Потрібно пам’ятати, що красиве, свіже та чисте обличчя нареченої на весіллі — це кропітка праця панянки за кілька днів до неї. Якщо немає можливості відвідати косметолога, можна провести очищення шкіри обличчя в домашніх умовах за допомогою м’якої що очищує і злущування маски. Завдяки цій процедурі, тональний крем в день торжества розподілитися рівномірно і зовсім не буде помітний.

Пам’ятайте про те, що тон крему повинен збігатися з відтінком шкіри. Дрібні недоліки шкіри допоможе приховати коригуючий засіб.

Після тонального крему наносяться рум’яна, в даному випадку краще рожеві.

Останній штрих — пудра, яка допомагає весільному макіяжу протриматися досить тривалий час. Вона також наноситися рівним шаром, невеликими порціями за допомогою кисті або спанжа.

Олівець для губ краще розподілити на всю поверхню, завдяки чому вони довго будуть виглядати пофарбованими. За допомогою блиску, нанесеного по центру губ, можна візуально додати їм повноти.

Вибирайте водостійку туш, яка застрахує вас від чорних патьоків. Підводку краще вибрати димчасто-сіре або не дуже яскраву сливового тону.

Світлі і блискучі тіні допоможуть збільшити обсяг очей.

Потрібно пам’ятати, що створений образ вийти гармонійним, коли кольорові гами для макіяжу будуть підбиратися залежно від відтінку шкіри, кольору очей, волосся і навіть сукні.

Додавши блиску на плечі і зону декольте, можна доповнити свій образ нотою ніжності, таємничості і свіжості.

Основні обов’язки нареченого:

  1. Купити обручки (за допомогою нареченої або без).
  2. Купити собі костюм і всі додаткові аксесуари до нього.
  3. Привести в порядок волосся і навіть нігті, зробивши манікюр.
  4. Активно приймати участь у всіх етапах підготовки до весілля, показуючи тим самим свою спроможність і здатність піклуватися про майбутню сім’ю.

Одними з найпомітніших фігур на весільній церемонії після нареченого і нареченої є свідки. Особливо якщо на їх вбранні красуються стрічки свідків або бутоньєрки. Так навіщо ж потрібні свідки, яка їхня роль на весіллі і чи можна обійтися зовсім без них? Про це ми зараз і поговоримо. Почнемо з того, що сьогодні формально весілля може проходити і зовсім без свідків. Але так було не завжди. Ще зовсім недавно свідки повинні були розписуватися в книзі запису актів цивільного стану при реєстрації шлюбу в ЗАГС. Тому їх присутність на весіллі було обов'язковим. Але зараз ця почесний обов'язок скасована, і посада свідка залишилася суто номінальною. Через це деякі молоді пари відмовляються від послуг свідків. Але це не дуже розумно. Хоч і не офіційно, але свідки на весіллі є головними помічниками нареченого і нареченої. І в них дуже багато обов'язків.

Обов’язки матері і батька нареченої.

Поки молоді витають у хмарах, хтось повинен подумати і про насущне, тобто про матеріальних витратах.

  1. Підготувати та організувати святковий банкет.
  2. Організувати зустріч з батьками нареченого для вирішення поточних проблем і розподілу фінансових витрат.
  3. Виглядати гідно в очах майбутніх родичів, заради чого подбати і про свій зовнішній вигляд.
  4. Мама нареченої повинна затвердити список гостей, допомогти у виборі меню, а також всіляко підтримувати дочка.
  5. Якщо весілля проводитися в будинку нареченої, то її батьки повинні поклопотатися і про гостей (кого куди посадити і-де розмістити).
  6. Не забувати радитися з молодими, пам’ятаючи, що весілля все-таки їх свято.

Батьки нареченмх

Обов’язки матері і батька нареченого:

  1. Подбати про недалеке майбутнє молодят.
  2. Допомогти в організаційних питаннях (банкетний зал, автомобілі).
  3. Купити подарунки для нареченої.
  4. Якщо потрібно, вибрати боярина (дядько жениха з боку матері).

Обов'язки свсідків

Обов’язки свідка:

  1. Бути правою рукою нареченої.
  2. Допомогти у виборі вбрання для нареченої.
  3. Розіслати запрошення.
  4. Організувати дівич-вечір.
  5. Брати активну участь у прикрасі залу і машин.
  6. Продумати і провести обряд викупу нареченої і протягом усього свята бути поряд з нареченої, всіляко їй допомагаючи.
  7. Вибрати наряд відповідний святу, не затьмаривши при цьому наречену.

Обов’язки свідка:

  1. Бути правою рукою нареченого.
  2. Брати участь у вирішенні більшості організаційних та комерційних питань (оренда машин, приміщень, вибір тамади, кейтерингу та ін.)
  3. Організувати парубочий вечір.
  4. Бути веселим і знаходити вихід з будь-якої ситуації (будь-то викуп нареченої або допомогу нареченому і тамаді під час застілля), маючи при собі все необхідне: цукерки, спиртне, гроші і т.д.

Обов'язки свсідків

Звісно, все перераховане вище не є правилами, які вимагають неухильного виконання. У кожному конкретному випадку сценарії проведення урочистості різні, як і підготовка до них. Але ці поради допоможуть розподілити обов’язки і зробити так, щоб свято залишив лише світлі та добрі спогади.

 

Tweet
Розробка сайту — «Ідейл»
інформація про сайт

— Оформлення замовлення —